Hakkımızda

 

1992 yılında kurulmuş olan firmamız, otomasyon sistemleri konusunda yoğun bir şekilde faaliyet sürdürmektedir. Sektörün öncülerinden olan firmamız, yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da (Rusya, Kazakistan, Irak, Suriye, Pakistan, Makedonya, Mısır, Yunanistan, Bulgaristan, Arabistan, Azerbaycan, Sudan, Nijerya) önemli projelere imza atmış ve yüzlerce sistemi çalışır halde teslim etmiştir.

Yılların verdiği birikimle firmamız, ağırlıklı olarak otomotiv, tekstil, gıda, asfalt gibi sektörlerde işler yapmaktadır.

Kaliteyi ve müşteri güvenini ilke edinmiş olan firmamız, uzun yıllardan beri Siemens System House sertifikalı bayiliğini yapmış, şu anda da Siemens Solution Partner sertifikalı Automation bayiliğini devam ettirmektedir.

Firmamız 30 kişilik bir ekipten oluşmaktadır. Bu haliyle firmamız Bursa bölgesinin en büyük otomasyon firması konumundadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Otomasyon sistemleri ve makine imalatında sektöründe öncü kuruluş olmak,
  • Yürürlükteki uygulanabilir yasal ve düzenleyici şartları yerine getirmek,
  • Müşterilerimizin uygulanabilir şartlarını tam karşılamak suretiyle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
  • Kalite iyileştirme çalışmalarının sistematik ve planlı bir şekilde çalışanların katılımı ile müşterilerimizin gerekliliklerinin karşılanmasına öncelik vererek sürdürmek,
  • Sürekli eğitimler ve gerekli kaynakları sağlayarak, çalışanlarımızın bilgi, mesleki gelişim, tecrübe ve memnuniyet seviyelerini yükseltmek,
  • Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymak ve Kalite Yönetim Sistemimizin etkinliğini sürekli iyileştirmek,
  • Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve sunduğumuz ürün ve hizmetlerden yararlanan tüm ilgili tarafların sağlık ve güvenliğini güvence altında tutmak.

Şirket Müd

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...